• Index
  •  » Misje
  •  » Misja #3 - Co z Tobą, Kapitanie?

#1 2012-08-21 21:32:19

 Yunoki

Administrator

32711336
Skąd: Tymczasowo świat żywych
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 13
Punktów :   
Dywizja: XIII

Misja #3 - Co z Tobą, Kapitanie?


Nazwa misji: Co z Tobą, Kapitanie?

Ilość osób: 1

Poziom trudności: Trudna

Lvl: 10-12 lvl

Opis misji:
</center>
Słońce delikatnie świeci, morze pięknie szumi, wiatr ochładza, brak rozwydrzonych dzieci, które drą się i sypią naokoło piaskiem. Czego chcieć więcej! Wymarzone wakacje. Leżąc tak błogo i wygrzewając się na ręczniku, postanowiłeś trochę popływać, skoro woda jest taka piękna, taka kusząca. Stanąłeś na brzegu, a Twoje stopy zostały otulone przez falę - Aa, jaka ciepła woda - pomyślałeś. Miałeś już wejść dalej, kiedy zobaczyłeś biegnących shinigamich krzyczących "Mistrzu Yamamoto!". Inni ludzie zachowywali się normalnie, zastanawiało Cię co się dzieje. Nie wiedziałeś wtedy, że masz wyjątkową moc. Jeden z tych przedziwnie ubranych ludzi Cię popchnął, nie zwróciłeś na to uwagi, tylko podążyłeś za nim. Po krótkiej chwili zorientowali się, że ktoś ich śledzi. Jeden, wysoki shinigami z długimi białymi włosami podszedł Cię od tyłu, złapał kurczowo za nadgarstki i rzekł:
- Kim jesteś?
- Co się dzieje? - odparłeś przerażony.
- Kim jesteś? - powtórzył z grobową miną.
- Nazywam się [T/I]*.
- Co tutaj robisz? Czemu nas śledzisz?
- Przestraszyłem się, tak znienacka zobaczyłem Was, szukaliście kogoś. Yu... Yau... Yama... Yamamoto. Chyba tak. Nikt inny nie zwrócił uwagi, więc pobiegłem za Wami.
Postać puściła Twoje ręce, odgarnęła kosmyk z twarzy i rzekła:
- Jestem Juushiro Ukitake, kapitan XII dywizji Gotei 13.
Dziwiony rozejrzałeś się i zobaczyłeś jedenaście innych osób. Wyjaśnili Ci czym jest Soul Society, co to są Hollowy i kto to jest shinigami. Powiedzieli Ci również co się stało. Otóż Kapitan Dowódzca kilka dni wcześniej zaczął się dziwnie zachowywać. Pluł na wszystkich, wyzywał ich, kazał nie śledzić i nie pozbywać się Hollowów. Stał się jak gdyby... zły? Tak, to chyba dobre słowo. Jednak tego dnia stało się coś strasznego, Yamamoto porwał młodą siostrę Kapitana VI Dywizji, Byakuyi Kuchiki. Nim uciekł z ledwo ruszającą się Rukią poranił ją, bardzo mocno. Straciła dużo krwi i siły. Nie wiadomo co się z nią dzieje, trzeba ją ocalić i dowiedzieć się, co się stało z Kapitanem.
*T/I - Twoje imię.
<center>
Nagroda: 300 pkt. exp., 500$

Zapisani: -
-
Status; Oczekująca

Przewidywany start: Do ustalenia.

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » Misja #3 - Co z Tobą, Kapitanie?

Yunoki(Administrator, MG)

Pastelowa(Administrator, Grafik)



Twój button!

Twój button!

Twój button!

Twój button!

Twój button!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emigrant.pun.pl www.fcbarca1899.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl www.laetatio.pun.pl www.fsb.pun.pl