#1 2012-07-18 14:42:49

 Yunoki

Administrator

32711336
Skąd: Tymczasowo świat żywych
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 13
Punktów :   
Dywizja: XIII

~Zapisy do Yun~

Hayo~! Cóż. Może powiem coś o sobie. Jestem Yun albo jak wolicie Yunoki. Mam kilkanaście lat, ale nie będę mówić ile. Interesuję się metalem, rockiem oraz ogólnie tematyką m&a. Jestem raczej miła, ale trochę leniwa. Kiedy nie mam humoru, możecie po prostu uciekać. To tyle. Kilka zbędnych informacji o tej rozmarzonej administratorce.

Przygotowałam również formularz zgłoszeniowy:

Imię, nazwisko, pseudonim: Wasza sprawa jak nazwiecie swoją postać, jakieś imię, możecie dorzucić nazwisko albo po prostu pseudonim.
Wiek: Również Wasza inwencja, ale pamiętajcie, żeby Wasz wiek odnosił się do Waszego zachowania. 25-latek, który sepleni? Chyba coś się Wam pomyliło.
Płeć: Chyba tłumaczyć nie muszę.
Wygląd: Dajcie mi arta, opis albo to i to. Ważne by było cokolwiek.
Charakter: Opiszcie siebie, po prostu - charakter. Pamiętaj, żeby zachowywać się tak, jak się opisaliście.
Historia postaci: Ładna, składna, przyjemna, ciekawa, sensowna, estetyczna (tj: staraj się unikać błędów, interpunkcje pominę, bo mi samej się zdarzy błąd) tyle oczekuję. Najważniejsza kategoria, więc nie marudźcie. c:
Ulubione zajęcia postaci: Co lubicie robić? Da mi to możliwość urozmaicenia przygody, np. jeśli ktoś lubi pisać opowiadania, będzie jakieś zadanie literackie.
Cel: Jakiś musi być, nee?
Przyjaciel: Czyli ktoś, kto będzie Wam towarzyszył podczas przygody. Oczekuję imienia, nazwiska lub pseudonimu. Nie zaszkodzi również jakiś opis. :3
Rywal: Ktoś, z kim będziecie walczyć. Oczekuję tego samego, co u przyjaciela.
Prośby: Czego ode mnie oczekujecie? Napisz, urozmaicę dzięki temu przygodę. c:
Data rozpoczęcia przygody: Pora roku, rok, miesiąc, dzień. Co tam wpiszecie, to już Wasza sprawa.
Dodatkowe informacje: Co tu zechcecie wpisać, to wpiszecie. Kim chcecie zostać w przyszłości, ulubiona piosenka, co chcecie. :3
Karta postaci: Link do KP.



Kod:

Kod:

[b]Imię, nazwisko, pseudonim: [/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Płeć: [/b]
[b]Wygląd: [/b]
[b]Charakter: [/b]
[b]Historia postaci: [/b]
[b]Ulubione zajęcia postaci: [/b]
[b]Cel: [/b]
[b]Przyjaciel: [/b]
[b]Rywal: [/b]
[b]Prośby: [/b]
[b]Data rozpoczęcia przygody: [/b]
[b]Dodatkowe informacje: [/b]
[b]Karta postaci: [/b]

Offline

 

Yunoki(Administrator, MG)

Pastelowa(Administrator, Grafik)



Twój button!

Twój button!

Twój button!

Twój button!

Twój button!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2008menedzer.pun.pl www.cs-serwery.pun.pl www.bakugan-brawles.pun.pl www.transport81t1.pun.pl www.pmp.pun.pl